Teemantkettad

Teematlõikekettad professonaalidele, kes lõikavad palju või soovivad parimat hinna kvaliteedi suhet. Kiire lõige ja ülipikk eluiga oleks Carbodiam'i teematketaste ühine nimetaja. Pikaealisus annab ka kokkuvõttes hea hinna lõike kohta. Väga laiast valikust leiab sobiva ketta igale materjaligrupile vahemikus 115 - 2500 mm.

Juba aastast 1954 toodab Carbodiam Belgias teemantlõike tööriistu. Kombineerime oma teadmised ja testid et täita Teie vajadusi pakkudes parimaid tööriistu ja masinaid. Arendades läbi nende aastate ja tarnime hetkel rohkem, kui 50-sse riiki, mis asvad 4 kontinendil.

Carbo_Chantier2

Carbodiamil on lai valik puurimise, lõikamise ja lihvimise teemant-tööriistu andes optimaalse lõikekiiruse ja tulemuse, mis vastavad Teie vajadustele:

Materjalid: Betoon, raudbetoon, eelpingestatud betooni, ehitusmaterjalid, asfalt, komposiitmaterjalid ja tulekindlad keraamilised ja looduskivi plaatidega.

Tööriistad: Lõike- ja lihvimiskettad käsitööriistadele, põranda ja seina saekettad, teemant tross, torupuurid, freesimise ja lihvimise tööriistad, tööstuslikud lõikekettad, plaatide ja müüri saed.

Kasutusalad: Kuiv- ja märglõikamine, lihvimine ja puurimine.

Masinad: põranda-, laua-, seina- ; tross-saed, puurseadmed ja mootorid, lihvimismasinad.

 

Carbo_ICT_230_PL   Carbo_Raptor_vignette   Carbo_Heli250_Raptor   Carbo_SEG-Alligator_VX20_SEG