Lekke peatajad

Tekkinud pragudest lekete peatamine võib olla paras pähkel. Allpool erinevaid materjale, millega saab erinevas materjalis ja erinevate lekete peatamiseks lahenduse.

Ehituskemikaale tootev ettevõte SATECMA alustas oma tegevust 1976 aastal Hispaanias. Praeguseks ekspordib ettevõte oma toodangut üle 60 erineva riigi ja omab paigaldusettevõtet, tänu kellele toimub pidev innovaatiline tootearendus, mis samas hoolitseb keskkonna eest. Tänu tuhandetele referentsidele kus on edukalt töödeldud pindu hüdroisolatsiooniga, kas siis tsemendi, akrüüli või epoksüvaigu, vmt baasil, hinnatakse väga meie tooteid erinevates maades, kus nad täidavad ka kõrgeimate nõudmistega ülemaailmsed standardid.

 

PROQUICK eriti kiire segu (1-2 min) Eriti kiire kivinemisega mört vee lekete peatamiseks isegi survega vee korral. Paisub kivinemisel. Tahenemisaeg 1-2 min.

 

PROQUICK PLUS superkiire segu (>1 min) Veelgi kiirem tahenemisaeg, kui PROQUICK. Tahenemisaeg vähem kui 1 minut.

 

TECMA METAL kahekomponentne lekkepeataja: vormitav metallist kahekomponentne toode remondiks ja erinevate vedelike lekete peatamiseks ilma vajaduseta eelnevalt voolu peatada. On olemas kaks erinevat toodet: PASTY ja QUICK.

 

 

STOP LIQUID voolamise peataja: Ökonoomne süsteem koheseks ja püsivaks lekete peatamiseks. Antud toote puhul on eesmärk peatada voolamine.

 

PAGEL KA-S Lekkepeataja (30 sek) kuiv segu suruda lekkivasse kohta, segu märgub ja tahenemine/paisumine algab hetkega. Suruda 10-20 sek. segu lekkekohta ja seejärel töödelda lekke koht sobiliku meetodiga (näit. injekteerimisega).