Joogiveega kokkupuude

Kraanist tuleva joogivee puhtus huvitab meid kõiki - siin on materalid mahutitele ja ühenduskohtadele, mis on heaks kiidetud olema kokkupuutes joogiveega.

TW joogivesi

 

PAGEL TW joogivee remondisegu

Seinte ja põrandate katmine joogiveega seotud kohtades
Betooni ja krohvi ja segu parandused
 
Joogivee mahutid, torud, puhastusjaamad
Kattekiht toiduainetetööstusse
 
Saadaval betoonihalli ja valgena.
 
Pihustamismeetodil (torkreet) betoonile kandes 10 mm paksuselt veekindel.
TECMADRY MILENIUIM tooteleht

TECMADRY® MILENIUM on ühekomponentne hüdraulilise tsemendi baasil hüdroisolatsioon mis on spetsiaalselt välja töötatud tungima betooni pooridesse ja kapillaaridesse ja läbi keemilise reaktsiooni, mis viib lahustumatute kristallide tekkimiseni, sulgeb betooni poorid ja kapillaarid ja sulgeb vee läbipääsu ja töötab nii positiivse kui ka negatiivse veesurve vastu. TECMADRY® MILENIUM ei muuda aluspinna veeauru läbilaske võimalusi.

·         Betoonkonstruktsioonid mis on kas positiivse või negatiivse vee surve all, keldrid vundamendid, liftide sahtid, sesmised või välimised seinad, jne.
·         Basseinid, purskkaevud ja veehoidlad.
·         Erinevad tööd tsiviilehituses: kanalid, tammid, sillad, tunnelid ja galeriid, veetöötlusjaamad, jne.
 
·         Seinte või põrandate hüdroisolatsioon niiskuse vastu tänu kapillaarselt tõusvale niiskusele.

 

TECMADRY® MILENIUM vastab etteantud hügieeninõuetele, et võib olla kontaktis joogiveega (aruande välja andnud labor on Tervise ja Tarbimise Ministeerium heakskiidu saanud).

 V1-50 jootebetoon

V1/50 jootebetoon 

Tugev (90N/mm2 = 28 p, C60/75) , väga voolav, tsemendi baasil, kloriididevaba, mittekahanev väikese veesisaldusega, veekindel, pakase- ja jäätumisvastaste soolade kindel jootebetoon, mis sobib  eriti hästi horisontaalvaluks masinatele ja turbiinidele (tugeva vibratsiooniga), ankrupoltide kinnitamiseks, teras- ja betoonelementide paigalduseks, sildade laagrid, rööbaste paigaldus, kaevuluukide paigaldus, joogiveega seotud kohad.

 

TECMADRY valge mineraalne hüdroisolatsioon.