Betooni remont ja kaitse

Betoonist leht

Betooni suurimaks kahjustajaks on vesi, soolad ja kemikaalid. Kahjuks on betoon üpris poorne ja seetõttu vett imav materjal (kui märjaks läheb, on värvus mitu tooni tumedam). Vee külmumise tulemusena poorides jää paisub ja tekitab iga kord endale pisut rohkem ruumi, et järgmine külmatsükkel juba jälle pisut rohkem laieneda. Me asume Eestimaal, kus on temperatuuri kõikumine miinusest plussi on igapäevane sügisel, talvel ja kevadel ja seega meid ümbritseva betooni, mördi, tellise, vmt. vett imava, kuid mitte plastilise ehitusmaterjali kaitsmine on väga oluline selle ehitusmaterjali elueale. Väike investeering pinna kaitsesse täna lükkab aastakümneid edasi kulukad remonditööd.

Juuresoleval pildidl on algselt kehva hüdroisolatsiooni tõttu kahjustunud trepikoja kohal olev rõdu. Betoon on lagunenud, armatuur korrodeerunud. Praeguseks ei lubaks mina oma lapsel sealt alt enam trepikotta minna.

Rõdu Valgus

Betooni enamlevinud remondivajadusi on pindmised kahjustused seoses keskkonnamõjudega. PAGEL ja Satecma pakuvad välja suurepäraseid süsteeme remondisegudest, mida allpool tutvustame. Kuna väga hästi sobivaid erinevaid valikuid võib olla mitmed, oleme rõõmuga nõus vahendama tehaste aastakümnete pikkuseid kogemusi probleemide lahendamisel. Millist segu valida sõltub eelkõige vajadustest - kui nõudlik koht on töö jaoks - on see ainult trepi või estakaadi pinna remont või kahjustunud pinges oleva sillakonstruktsiooni remont. Samuti kas on tööd põrandal, seinal või tööd alt-üles.

Juba üle 40 aasta on olnud Saksamaa tootjal  PAGEL® SPEZIAL BETON GmbH & Co. KG-l suur roll krohvide ja erisegude valmistamisel. PAGEL® JOOTEBETOONI SÜSTEEMID millesse kuulub ka hästi tuntud V1 seeria ja PAGEL BETOONI REMONDI SÜSTEEMID  on tuntud ülemaailmselt, kui kvaliteedi sünonüüm. Lai valik tooteid püsiva kvaliteedi ja klienditeenindusega on toonud PAGEL®-ile hindamatu maine pakkuda toode koos lahendusega tehastele ja tööstuslike masinate tootjatele. PAGEL'i toodete reputatsioon ja suurepärane kvaliteet on tunnustatud aastast 1995 EN ISO 9001 sertifikaadiga. Tehase kvaliteedikontroll on vastavuses rahvusvaheliste standarditega ja direktiividega nagu DIN EN 1504-3, DIN EN 1504-6 ja DIN EN 1504-7 ja täidavad CE märgistuse nõudeid. Me uurime ja arendame uusi ja innovaatilisi tooteid laboratooriumis ja jätkame nende toodete, kui kõrge kvaliteediga PAGEL®-i materjalide toimetamisega Teile. Meie valikus olevad segud, betoonid, tööstuslikud põrandad ja vaigud pikendavad varade eluiga, kaitsevad kalleid masinaid ja seadmeid ning maksimeerivad tootlikkust. Pole vaja öelda, et kui Teie vajadus kvaliteetsete materjalide järele jõuab meie klienditeenindusse, siis täidetakse Teie spetsiifilised vajadused ja nõuded vastavale konstruktsioonile, soovitades tooteid, spetsifikatsioone ja teisi tehnilisi teenuseid. Lõpetuseks – meie kliendid usuvad, et PAGEL® on soliidne ettevõte, kellega võib koos ehitada! Moodne tootmine tagab kõrge kvaliteedi     ...valmistame suurepäraseid ehitussegusid kõikjal maailmas !!!